Varukorg
Hem / Paracetamol Orifarm tabletter 500mg, 20 st
Paracetamol Orifarm tabletter 500mg, 20 st

Paracetamol Orifarm tabletter 500mg, 20 st

Paracetamol Orifarm innehåller paracetamol som är smärtlindrande och febernedsättande.

Varumärke:

Orifarm

Aktiv substans:

Paracetamol

Innehåll:

20.0 st

Pris per st:

Visa

kr 0,65 / st

Prisutveckling

Lägsta pris

Recensioner

Inga recensioner ännu

Priser

Lägsta priser:

Det billigaste priset hittar du just nu hos DozApotek (kr 13,-). Du sparar kr 13,- (50%) genom att handla hos DozApotek jämfört med den dyraste återförsäljaren. Klicka nedan för att se varan hos återförsäljaren.

Prislarm
Genom att registrera dig här får du prisaviseringar skickade till din e-post om någon erbjuder produkten till ett lägre pris än idag. Du kan avsluta prisaviseringstjänsten när som helst.

Slut i lager

Slut i lager