Varukorg
Hem / Paracetamol Apofri, oral lösning 24 mg/ml 100 ml
Paracetamol Apofri, oral lösning 24 mg/ml 100 ml

Paracetamol Apofri, oral lösning 24 mg/ml 100 ml

Paracetamol Apofri, oral lösning 24 mg/ml, är en smärtlindrande och febernedsättande medicin perfekt för mild till måttlig smärta och feber. Flaskan på 100 ml säkrar enkel dosering och snabb effekt.

Varumärke:

Apofri

Aktiv substans:

Paracetamol

Innehåll:

100.0 ml

Pris per ml:

Visa

kr 0,36 / ml

Prisutveckling

Lägsta pris

Recensioner

Inga recensioner ännu

Priser

Lägsta priser:

Det billigaste priset hittar du just nu hos DozApotek (kr 36,-). Du sparar kr 0,- (2%) genom att handla hos DozApotek jämfört med den dyraste återförsäljaren. Klicka nedan för att se varan hos återförsäljaren.

Prislarm
Genom att registrera dig här får du prisaviseringar skickade till din e-post om någon erbjuder produkten till ett lägre pris än idag. Du kan avsluta prisaviseringstjänsten när som helst.